UUDISED

Tallinn Truck Show
23
jaan.

Tallinn Truck Show teeb pausi, plaanib naasta 2025

Tallinn Truck Show korraldusmeeskond teatab, et 2024. aastal võtab üritus aastase pausi. Kuigi Truck Show on olnud iga-aastane tipphetk veoki entusiastidele ja teistele huvilistele, loodab korraldustiim võimalikku naasmist 2025. aastal, mis sõltub mitmest tegurist, sealhulgas kogukonna toetusest.

Tegemist on regiooni suurima veokite kogunemisega, kus lisaks parimatele maalitud ja tuunitud raskeveokitele saab näha uusimat tehnoloogiat, temaatilisi võistlusi, ekstreemseid triki- ja driftishow’sid, live-muusika esitusi ja palju muud põnevat.

Siiski on mitmete tegurite kombinatsiooni tõttu otsustanud korraldusmeeskond sel aastal sammu tagasi astuda. ,,Kuigi meil on kahju teatada, et sel aastal ei toimu Tallinn Truck Show’d, usume, et see vaheaasta võimaldab meil järgmisel aastal tulla tagasi tugevamana ja paremana,’’ ütles Elina Linros, peakorraldaja. 2025. aastal naasmine tähistaks märkimisväärset saavutust, sest see on Truck Show kümnes juubeliaasta alates selle esmakordsest toimumisest 2015. aastal.

Tallinn Truck Show meeskond kasutab seda aega uute ideede genereerimiseks ja paranduste tegemiseks, eesmärgiga muuta järgmine näitus veelgi elavamaks ja põnevamaks. Korraldajad on optimistlikud tuleviku suhtes ja ootavad värskendava ja rikastava kogemusega tagasi kõiki autoilu- ja mootorifänne.

Korraldajad soovivad väljendada oma siirast tänu kõigile varasematele osalejatele ja toetajatele ning ootavad põnevusega teie tagasisidet ja ettepanekuid seoses 2025. aasta sündmusega. Palun saatke oma ideed ja kommentaarid .

Lisateabe ja uuenduste saamiseks külastage veebilehte www.truckshow.ee või jälgige meid Instagramis aadressil @tallinntruckshowofficial.

You are donating to : Greennature Foundation

How much would you like to donate?
$10 $20 $30
Would you like to make regular donations? I would like to make donation(s)
How many times would you like this to recur? (including this payment) *
Name *
Last Name *
Email *
Phone
Address
Additional Note
paypalstripe
Loading...